top of page
ZADBAJ Z NAMI O DOBROSTAN PRACOWNIKÓW

Czy dobrostan pracowników ogranicza się do zapewnienia ubezpieczenia zdrowotnego, kart pozwalających na bezpłatny udział w zajęciach sportowych czy wsparcia psychologa online? Oczywiście są to bardzo potrzebne świadczenia. Jednak z rozmów z uczestnikami naszych webinarów wiemy, że częstym wyzwaniem jest brak impulsu do tego, by zacząć korzystać z tych wszystkich możliwości. W takich sytuacjach najlepiej działają częste i drobne sygnały w myśle zasady "kropla drąży skałę".

 

Dlatego w ramach projektów JUST A WOMAN oraz JUST A MAN przygotowaliśmy program webinarów, które można zaproponować pracownikom z okazji różnych wydarzeń typu Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Różowy Październik, Wąsopad / Movember. Proponujemy spotkania dopasowane do pory roku - lata, podczas którego ludzie wyjeżdżają na urlopy, jesieni, gdy brakuje nam energii, zimy, gdy obserwujemy spadek odporności. A także bez okazji - bo są tematy zawsze aktualne - jak te dotyczącego zdrowego stylu życiu czy dobrych relacji. 

O NAS

Monika Lewocka

Fascynacja różnorodnością
i ciekawość ludzi spowodowała,
że od ponad 15 lat pomagam ludziom w odkrywaniu tego,
co w każdym człowieku unikatowe.

0FDF1788-A841-4C9A-94D0-4C5424046A06.JPG

Dariusz  Dobrzyniecki

Odkąd pamiętam mojemu życiu towarzyszyła głęboka potrzeba dzielenia się wiedzą z ludźmi, po to, by mogli osiągać to, co wydaje się im trudne lub niemożliwe. Aby mogli żyć szczęśliwie, w pełni korzystając ze swoich możliwości i potencjału.

C6B39804-9573-4D89-9E6F-CBFF63BBF893.JPG
NASZE WEBINARY PROWADZILIŚMY JUŻ DLA PRACOWNIKÓW
WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page