top of page

O MNIE   

Cześć! Mam na imię Monika

Już jako dziecko prowadziłam swoje obserwacje na temat ludzi. Z pozoru jesteśmy tacy sami, ale gdy się tak nam przyjrzeć, posłuchać, to okazuje się, że jesteśmy tak bardzo różni. Ta fascynacja różnorodnością i ciekawość ludzi spowodowała, że od ponad 15 lat pomagam ludziom w odkrywaniu tego co w każdym człowieku unikatowe.

W centrym moich zainteresowań zawodowych jest kobieta - jej zdrowie, dobrostan, szczęście. Dlatego prowadzę różne formy wsparcia - webinary, warsztaty, coaching głównie (ale nie tylko) dla kobiet.

Pomagając odkrywać to co ważna dla nas samych i naszych rozmówców, uczę jak komunikować się, szczególnie w sytuacjach związanych z napięciem i konfliktem, jak rozwijać efektywność własną i zespołów poprzez zaangażowanie i budowanie odpowiedzialności wszystkich jego członków. Zajmuję się również tym co niewygodne i trudne, często odsuwane. W sposób łagodny, ale zdecydowany pokazuję gdzie przebiegają granice wszelkich nadużyć (mobbing, dyskryminacja, molestowanie) jak z nimi postępować, bronić się a przede wszystkim jak im zapobiegać.

Po studiach pedagogicznych odstawiłam dyplom na półkę i przez 15 lat skupiałam się na pracy z dorosłymi. Odkąd sama zostałam mamą odkrywam na nowo, że wyposażając dzieci i młodzież w wiedzę i umiejętności, których do tej pory uczyłam wyłącznie dorosłych ludzi, ich relacje ze światem stają się dojrzałe i świadome. Dlatego pracuję także z dziećmi i młodzieżą, ich rodzicami oraz edukatorami.

bottom of page